Bartnik

Części do opryskiwaczy

Stosowanie elementów wymiennych pozwala zwiększyć efektywność sprzętu oraz długość czasu jego użytkowania. Proponujemy Państwu praktyczne części do opryskiwaczy, które zapewnią tym urządzeniom doskonałe, długotrwałe działanie. W naszej ofercie dostępny jest bogaty asortyment produktów, wśród których każdy znajdzie element najlepiej dopasowany do konkretnej maszyny. Produkty spełniają wszelkie wymagane standardy jakościowe.

Dysze

Oferujemy między innymi dysze do opryskiwacza, które umożliwiają precyzyjne aplikowanie strumienia cieczy. W naszym asortymencie znalazły się elementy wykonane z solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu doskonale spełniają swoje zadanie. W zależności od modelu mogą wytwarzać mniejsze lub większe krople cieczy.

Pompy

Nasza oferta obejmuje także pompy do opryskiwaczy. Elementy te wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi, które gwarantują im niezawodną pracę nawet w trudnych warunkach. Wysoka jakość wykonania wydłuża ich działanie, a co za tym idzie, czas eksploatacji całego urządzenia.

W naszej ofercie posiadamy produkty takich firm, jak między innymi:

  • Bertolini
  • Udor
  • Comet
  • Annovi Reverberi
  • Pilmet

Aby sprawdzić szczegóły oferty, zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Facebook

Warto zobaczyć
Rozpylacze

Rzetelna Firma